#1 2013-04-05 16:35:37

Dorcas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 1
Punktów :   

Dorcas

Imię i nazwisko: Dorcas Hale
Wiek: 25
Rasa: Człowiek
Umiejętność: Brak
Wygląd: Jest piękną kobietą o drobnej figurze i niespotykanej urodzie, która jest często mylna dla przeciwnika. Ma średniej długości ciemne włosy, które zazwyczaj zostawia rozpuszczone. Kontrastują one z pięknymi jasnymi oczami. Najczęściej widuje się ją w standardowym stroju. Przy swoich biodrach nosi broń palną, pistolet - Colt, który ma specjalne naboje mogące zbić wszystko, co "nie z tego świata" jedną kulką. (chodzi o anioły, demony, nie o Yokai, owe stworzenia może tylko zranić. Kule mają limit, gdyż ich twórca nie żyje.)
Historia: Urodziła się w Kanadzie, lecz razem z matką przeprowadziła się na Wyspy Brytyjskie do Londynu. Ojca nigdy nie znała, był generałem marynarki wojennej, jedyna pamiątka po nim to Colt. Matka rzadko wspominała o ojcu, więc dziewczyna zaczęła sama szperać w przeszłości jej rodziny. Okazało się, że ojciec został zabity przez legendarne stworzenia zwane Yokai.
Po paru latach dostała się do wojska, gdzie została inzynierem genetycznym i gównym specem od "Projeku Odrodzenie". W tym momencie znajduje się wraz ze swoim zespołem żołnieży w mieście Sakurami, gdyż ostatnią rzeczą do dokończenia projektu jest martwe ciało silnego Yokai, jednak jak się okazuje nie zawsze wszystko idzie jak należy...
Zdjęcie:  http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/ … 4fa79i.jpg

Ostatnio edytowany przez Dorcas (2013-04-05 16:37:15)


„Nasza Pielgrzymka udowadnia, że jesteśmy skłonni, by poświęcić siebie dla większego dobra. Co to o mnie powie, jeżeli odwrócę się od tego?”

Offline

 

#2 2013-04-16 20:17:41

Yuiji

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 64
Punktów :   

Re: Dorcas

Postać zaakceptowana.


"Rób, jak uważasz. To jest właśnie rozrywka. Rozrywka prowadzi do uciechy. A uciecha do szczęścia. "
http://www.yuka.pun.pl/_fora/yuka/gallery/2_1360685643.jpg

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum4u.pun.pl www.skiexpressbus.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.bg.pun.pl www.sp.pun.pl